RSS
 

Wydanie specjalne – wypowiedź 16 letniej Niemki.

09 kwi

Witam serdecznie.Chciałem napisać dziś o promocji.Jednak zrobię to troszkę później. Dziś chciałbym zachęcić do obejrzenia tego nagrania:

 

Co uważam o tym ? Hm… Pisałem bardzo często w ostatnim czasie. Co jest zadaniem rządu ? Tych,których wybieramy większością (demokracja) … Zapewnić nam bezpieczeństwo ? Dbać o interes kraju ? Budować miejsca pracy ? Zwalczać ubóstwo ? Pomagać swoim rodakom ? 

Co mówią w mediach ? Co mówi Bruksela ? Musimy wpuszczać uchodźców,bez kontroli bo trzeba pomóc uciekającym ludziom przed wojną :-) 3/4 mężczyzn ucieka przed wojną …  :( 

Ale odwaga … Zostawić kobiety i dzieci … Ci poszkodowani ludzie cóż czynią,bum,bomba,zamach. Europa płacze i żałoba.Wybucha petarda Paryż,ludzie uciekają w popłochu jak stado baranów. 

Anglia,Francja,Niemcy,Szwecja,Austria… Potęgi Europy. Co podejmują za decyzję ? Trzeba pomóc ludziom uciekającym przed wojną. Co robią Ci skrzywdzeni ? „Allach patrzy,jesteś brudna…” Zaczynają macać kobiety,posuwają się do gwałtu… Allach Akbar … 

Czy rządzący powinni zapewnić bezpieczeństwo swoim obywatelom ? Dbać o dobrobyt ? Interes narodowy ? Cóż na próżno wołanie obywateli.  Wysłuchajcie to nagranie jeśli tego nie zrobiliście. Dziewczyna opowiada o całej sytuacji. Przecież to jest prawda.Ci ludzie naprawdę boją się wyjść na ulicę,do sklepu,bo już się czai wyznawca Allacha.  

W Polsce idziemy do sklepu spokojnie,wstajemy rano,idziemy do pracy,narzekamy na pracodawców :) Ale ok,wracamy do domu i ok. A tam czasem można już nie wrócić do domu … Tak za granicą tak już się dzieje,można nie wrócić bezpiecznie .. :( Przykre.

Ok.Chcę spytać komu pomożesz najpierw swojemu bratu/siostrze czy wyznawcom islamu,którzy nie wiadomo co mają za uszami ? W ogóle co będziesz się zastanawiać ? ? ? No przecież ponoć tego wymaga poprawność polityczna ! Chore to. Nie wyobrażam sobie czegoś takiego. Rząd nie potrafi spełnić swoich obowiązków ,nie potrafią nas obronić przed atakiem tych uchodźców to ściągają mam kolejnych… Brawo … 

Doszedłem do bardzo smutnych informacji. Jest grupa ludzi,którzy chcą doprowadzić do tego by kraje narodowe padły,by była taka mieszanka kulturalna… To się nie uda. To chyba jasna sprawa. Przecież wpadła do nas kultura,która chce dominować. Czy Ci ludzie myślą ? 

Rząd ma nam zapewnić bezpieczeństwo, jeśli nie to zasługuje na wyrzucenie,wszystkich won. Musimy mieć odrobinę zainteresowania i chcieć coś zrobić.

Wyciągajmy wnioski,oby dobre. Pozdrawiam :-) Do następnego.A teraz już o promocji będzie mowa :-)  Musze się pouczyć i wracam już na poważnie do treningów,podleczyłem się troszkę,ale jednocześnie nie obyło się bez przybytku,którego trzeba się pozbyć.  Na razie 2 kg w dół w ciągu 2,5 tygodnia. Teraz idę dalej :D Do boju,wracam do dobrej formy :-) Dobrej nocy !!! 

 

 
Brak komentarzy

Napisane przez w kategorii blog, życie

 

Tags: , , ,

Dodaj komentarz