RSS
 

Zamach w Brukseli. Nasze szanse na Eurowizji.

25 mar

Witam serdecznie :-) Dzisiaj temat nr. 1 Zamach w Brukseli.Temat nr.2 Nasze szanse na Eurowizji ;) 

Dlaczego do tego doszło ? Oceniam to tak. Niestety,tego w mediach nie zobaczymy a w lewicowych to praktycznie nie ma szans. Wiemy kim są Ci ludzie. Okłamywali nas nie nazywając rzeczy po imieniu,mówili afroamerykanin kiedy odcinał głowę muzułmanin.  W Niemczech były gwałty i podawano,że to grupa południowo … po prostu szok. Szwecja gwałt dziennikarki,który trwał 6 godzin,rząd zabiegał by ta o tym nie powiedziała,wylądowała na wózku inwalidzkim,w końcu otworzyła się. I nie potrafili powiedzieć obywatelom,którzy zasługują na prawdę,bo ta nam się należy. Ale cóż w końcu musimy pomagać. 

ISIS publikowało nagrania swoich „produkcji” , tyle,że te wyroki działy się naprawdę. Media tego nie powiedzą. Ja zobaczyłem,to brutalne sceny,kto to przeczyta co teraz napiszę powinno wystarczyć i nie oglądajcie tego,co oni robią.Jeśli nie wierzycie to wysilcie się w tym kierunku i zobaczcie po co idą muzułmanie i czemu służy KORAN. Nie wie większość bo cóż poprawność lewicowej propagandy tego wymagała by na historii o tym nie mówić.

A więc ścinanie głów,wiecie o tym ? To ich ulubione,aczkolwiek ISIS wprowadziło nowości takie jak,egzekucje dokonywane przez dzieci,Przywiązanie kolczastego drutu wokół gardła tak aby się wbiły a następnie bum. Przejechanie człowieka czołgiem,związali mu nogi i dali nawet szansę ucieczki… Ich najnowsze dzieła to chyba publikacja egzekucji z RPG,podcinanie nastolatkowi gardła tępym nożem,kamieniowanie kobiety wykopali dół wrzucają i żywcem zasypują poprzez rzucanie kamieni z całej siły w ofiarę. I co mówią ? Was w Europie to czeka. Zalejemy Was drogą naturalną zapłodnimy Wasze kobiety,będziemy wysadzać Was w imię Allacha. A jeszcze coś oni jak dokonają egzekucji krzyczą ALLACH AKBAR.. 

Europa jest winna ? W Belgii obywatele mówią,że musimy ich lepiej traktować dać im pieniądze,pracę i wtedy nie będzie zamachów.Tak media zaślepiły im umysł. Ironią jest,że muzułmanie się śmieją bo dajemy im socjal (który nazywają podatkiem od niewiernych) , mogą nas wybijać,kiedy chcą i kwestia czasu kiedy zaleją nas islamem. Przepraszam brutalne to ale taka jest prawda. Islam zabija. Nie ma czegoś takiego,że muzułmanin nie zabija.Według KORANU to już nie jest muzułmanin. Zapisane jest,że mają zabijać w imię ALLACHA tych Giaurów.

Po prostu co szanuje ci co nie zabijają po prostu nie zgadzają się tymi zapisami. A Ci wszyscy zamachowcy i wielu ludzi uznają to.Islam nie jest religią pokoju.  Dlaczego zamach w Brukseli miał miejsce,przez politykę tak bardzo nieodpowiedzialną i wpuszczenie nowoczesnych saracenów.

Inną rzeczą jest to,że obalanie dyktatur,które trzymały w porządku tych dzisiejszych saracenów zostały obalone przez Europę i teraz nic już ich nie trzyma idą i robią swoje podbijają nas.  Kto wygra tę wojnę ? Faworytem są muzułmanie,bo niestety wygrywają a te działania Europy to śmiech na sali,bezczynność też prowadzi do zguby.

„Wystarczy aby dobrzy ludzie nic nie robili a zło zatriumfuje”

Edward Burke

Temat drugi podejmę jutro :-) Bo dużo się rozpisałem ale cóż pisałem to co trzeba,choć wiedzę mam dużo większą. Ale wnioski wyciągnijmy,włączmy myślenie.

Michał Szpak wygrał krajowe eliminacje i pojedzie do Sztokholmu co uważam,że zajmie wysokie miejsce minimum :-) Które co i jak to już jutro :-) Tylko,że z niewytrzymania dodam zdanie jeszcze Poziom Eurowizji sprzyja nam. Dobra reszta jutro :P 

Dobrej nocy życzę :-) A jutro też na stronie Za marzeniem (na Facebooku) kolejny fragment mojej książki :-) Pozdrawiam ! 

 
Brak komentarzy

Napisane przez w kategorii blog, życie

 

Tags: , ,

Dodaj komentarz