RSS
 

Pod płaszczykiem promocji..

20 lut

Czym jest oszustwo polegające na wspieraniu ? Witam serdecznie,dzisiaj troszkę o promocji różnych wydarzeń. Które mi się rzuciły na oczy to imprezy charytatywne oraz muzyczne.  Gwiazdy,elity władzy.Co rzuca się w oczy to,że brali udział w jakim wydarzeniu,myśli część oj ale on ma wspaniałe serce,w ogóle,że podają mam jak to udzielili wparcia. Ale po dotkliwym przejrzeniu faktów,okazuje się,że mało kiedy udzielają realnego wsparcia od siebie. Dlaczego ? 

Jak okazuje się gwiazdy oraz wielu polityków pokazuje się w gazetach,mediach a kiedy dojdziemy do tego wszystkiego od kuchni to nie dość,że wykorzystują to po przychylność obywateli,których oszukują to w dodatku lansują się za czyjeś pieniądze. Bo jak okazuje się,oni tylko tam przyjeżdżają balują za czyjeś pieniądze prawdopodobnie nasze,nie dokładają się w żaden sposób,nie dadzą nawet złotówki. To fatalnie. Jak to się ma do solidarności ludzkiej ? 

Bawić się za czyjeś pieniądze,nic nie dawać i jeszcze oszukiwać opinię publiczną,że pomagają osobiście byśmy my ich podziwiali,oddawali na nich swoje głosy w wyborach. To błędne koło. Musimy otworzyć oczy na to. Nie mam nic przeciwko takim wydarzeniom,tylko boli to oszukiwanie nas. Co innego,gdyby naprawdę dawali coś od siebie,to zmienia postać rzeczy,takie rzeczy wtedy mają inną wartość zasługują na promocję medialną. 

Drugim tematem jest świat muzyki. Promocja. Tu powiem coś co sam przebyłem. Od dołu do góry. Co jest okropne. Człowiek może być gotowy na wszystko ale to okazuje się zbyt mało. Dlaczego ? 

Układy. Ustawki,Pieniądze. To najczęstsze przyczyny. Powiedzmy idziesz do domu kultury,prosisz o występ i oni Ci mówią mamy zajęte terminy,na pół roku,nawet na cały rok. Ok. Idziesz,bo faktycznie myślisz,że nie ma dla Ciebie miejsca. Błąd !!! Idziesz przez miasto i patrzysz na sklepach wiszą kartki koncert data i kto,tablica ogłoszeń,widzisz to samo. A mówią Tobie w oczy,że nie mają żadnych wydarzeń.A jakoś wszystko w tym czasie się odbywa.A pierwsze co pytają czy wystąpi Pan/Pani za darmo ? Jeśli powiesz nie ? To tym bardziej pozamiatane Cię mają. Czemu. Bo być może mają swoich stałych ludzi,są dogadani przez obiadki,imprezy i Bóg wie co jeszcze.Takie są fakty a to jest dół. A jak sprawa ma się w tzw.profesjonalnym świecie muzyki ?! No chyba nie inaczej możecie się domyślać :D 

Dzięki mojemu producentowi,teraz już się nauczyłem pewnej zasady,że trzeba szanować siebie. Zdobyć to co chcesz. To Ty masz wartość,to Ty walczysz,uczyłeś się,rozwijasz i wykonujesz pracę,często poświęcasz na to całego/całą siebie !   

Nie lękajmy się nigdy,że nie da. Wszystko idzie,gdy chcemy. Jak jesteśmy gotowi,kiedy się szanujemy. Z kłamcami nie można postępować z nadziejami.Przebyłem długą trasę,spotkałem osoby,które rozumieją co znaczy dobra promocja co znaczy wsparcie co znaczy wynagrodzenie za wykonaną pracę. Dlatego ich występy i na ich wydarzenia będę przyjeżdżał i brał udział.

Kto wciska kity o promocji ale kłamliwej to nie ma szans. W sieci i wszędzie dostanie taką promocję,że naprawdę żal tyłeczek ściska :P Niedługo napiszę o profesjonalnym świecie muzyki :-) Jak tam to ma miejsce.Też wiem coś ze swoich doświadczeń ;-) 

Dziękuję za czytanie moich wpisów,wysłuchania moich utworów,to też pomaga mi w robieniu tego co kocham i pozwala mi na coraz większe możliwości życia z tego.Też ludzie rozumiejący prawdziwą promocję należą im się wielkie brawa,Wy czynicie postęp. Kiedy ma się odbiorcę to dla mnie to jest spełnienie. Powtarzam się,dokończę jeszcze trzy utwory po czym zacznę już w pełni profesjonalne produkcje,z żywymi instrumentami,taki jest mój cel taką to muzykę chcę robić i promować.  Dobrej nocy,miłej niedzieli życzę :-) 

 
Brak komentarzy

Napisane przez w kategorii blog, marzenia, miłość, muzyka, życie

 

Tags: , , ,

Dodaj komentarz