RSS
 

Bezradność władzy w środowiskach liberalnych..

15 lut

Witam wszystkich :-) Mam nadzieję,że mój utworek przypadł do gustu :D Przynajmniej był względny :P 

Dziś chciałbym nieco napisać o bezradności władzy. W temacie jak pewnie zauważyliście, biorę na celownik środowiska liberalne.

Już zapewne narażam się na krytykę z góry.Bo przecież jedni są konserwatywni bądź liberalni bądź oczywiście taki i taki,zależy. Ale cóż piszę w tym temacie,mając na względzie sprawę rzekomych uchodźców…

Nie trudno nie zauważyć jak wielka nawałnica naszła Europę,nie bez powodu. Muzułmanie(islam),podobnie jak w naszej religii chrześcijańskiej wyznają jednego Boga (Allach znaczy Bóg) Niby wszystko by miało być ok,nawet jeśli ich religia jest bardziej rygorystyczna.Mógłbym to szanować,jak większość. Ale niestety. Francja dziś liczy 6 milionów wyznawców islamu. Szwecja 55 stref niemal jakby państw-miast :D ,Niemcy też mamy dzielnice muzułmańskie,kiedy coś się dzieje np.gwałt.Policja boi się przyjechać i takie są fakty. 

Co jest pewną masakrą, to co się dzieje. Ci tzw. „goście” co robią u nas w Europie. Kobiety nie czują się bezpieczne. Są gwałcone. I nie ma litości nawet mamy przypadki gwałtów na 13 – letnich dziewczynkach !!! Dzieci są bite w imię Allacha. W każdym kraju o którym piszę.Co gorsza mają miejsce zamachy i giną niewinni ludzie.. 

Dlaczego władza mimo wszystko wpuszcza tych uchodźców ? Dlaczego nie zapobiega skutkom ? Dlaczego obywatel własnego kraju nie może być bezpieczny ? Dlaczego tuszuje się rzeczy które mają miejsce ? Dlaczego wbrew woli większości ( a przecież większość decydująca to demokracja) pozwala się na to wszystko ? 

Np. Dziennikarka została zgwałcona kilka godzin,dziś jeździ na wózku.Władze nakłaniały,by zostawiła sprawę w spokoju aby nie wyszły te fakty na światło dzienne po kilku latach zdecydowała się o wszystkim powiedzieć. Kiedy został zabity żołnierz(dekapitacja) podawano,że był to afroamerykanin a był to muzułmanin.Po zamachu na redakcję,starano się za wszelką sprawę załagodzić i wyciszyć sprawę i mało tego ogłoszono w liberalnej prasie,że zamach ten zostaje wybaczony … Tych przykładów jest trochę. Nie pisałem co w jakim kraju ale myślę,że niektórzy pewnie kojarzą.. 

Czy w imię utrzymania władzy trzeba robić te wszystkie rzeczy ? Nie można przyznać się do błędu i zapobiegać temu wszystkiemu. Narzuca się innym krajom by przyjmowały uchodźców. Wbrew demokracji. A kto się sprzeciwia to jak Polska (debata o Polsce na temat łamaniu prawa…) – kpina. Teraz zajmuje się naszą sprawą komisja wenecka. 

A wszystko za sprawą niedawno jeszcze rządzących,potrafili donieść na własny kraj. Co jest poniżej wszelkiej godności. Potrafić sprzedać kraj byle być przy władzy. Niestety. Większość Polaków nie jest za uchodźcami i przecież argumenty widać w internecie,oraz telewizjach prawicowych oraz telewizjach niezależnych. Przecież w wielu miastach tysiące ludzi protestowało ,a za sprawą manipulacji rządowych mediów nie pokazywano tego.  Oprócz powiedzieć jak jest. 

Nie południowy człowiek tylko muzułmanin, nie afroamerykanin tylko muzułmanin,nie ubrany w ciemny strój człowiek tylko muzułmanin. Nauczcie się mówić jak jest a nie oszukujcie opinii publicznej na całym świecie. Sprawa niestety już urosła do takiej miary,że i tak utrzymać władzę będzie Wam bardzo ciężko. 

W Polsce do zmian władzy doszło w sumie też z innych powodów. Przede wszystkim korupcji,sprzedaży niemal całego polskiego kapitału,próbie zmiany w konstytucji służącej sprzedaży lasów państwowych,ale oczywiście też dobitką dla tego rządu (PO-PSL) była sprawa zgody na przyjęcie uchodźców.

Obecna władza została wybrana miażdżącą przewagą. Jeśli chodzi o te 2,5 miesiąca rządzenia. To nie chcę rzucać ocen. Na to trzeba poczekać rok do dwóch lat. Aczkolwiek w ciągu 25 lat,jak na tylko 2,5 miesiąca rządzenia obecnej ekipie siłą rzeczy muszę coś napisać na plus, faktycznie realizują obietnice wyborcze,oczywiście wątpię,że spełnią wszystkie,ale dużo rzutuje na to,że grubą część może spełnią. Na pewno siły konserwatywne gwarantują to,że nie będzie zgody na uchodźców. I co ważne tak jak za zaledwie dwóch lat rządzenia PIS-u jak i teraz podoba mi się to,że prowadzą swoją politykę,że nie słuchają co mówią Niemcy,też to,że tak jak wtedy tak teraz popierają „polski kapitał” a to jest przyszłość,oczywiście wad nie uniknęli już i nie unikną ale na ten czas mają one nie wielkie znaczenie.Tak jak po 2 latach PO-PSL tak teraz jeszcze nie rzucam oceny. Zobaczymy. Mam tylko nadzieję,że po kolejnych wyborach, jeśli będzie wybrany ktoś inny nie pójdzie w ślady AWS,PO-PSL bo będzie źle. 

Jeśli nawet znajdzie się liberalna siła w stanie przejąć władzę to oby miała tyle rozumu,że dobro kraju jest najważniejsze,a nie dobro własne i swojego stołka… Ale to może być tylko nadzieja :D :D :D 

Życzę dobrego wieczoru,nocy i dnia wtorkowego :-) 

 

 

 

 

 
Brak komentarzy

Napisane przez w kategorii blog, życie

 

Tags:

Dodaj komentarz