RSS
 

Budowa – mój utwór

13 kwi

Słucham i oglądam i tak w kółko i myślę jak to będzie odebrane… Czy będzie więcej na tak czy więcej na nie a może wszyscy na nie. Nie wiem,niedziela i kolejne dni zweryfikują to.. Godzina 20.00 czas start,premiera mojej piosenki „Budowa” (niedziela)

Podczas mojego występu w maju również zaprezentuje po raz pierwszy ten utwór na żywo i tak już zostanie nie będę się posiłkował playbackiem bo co to za przyjemność ruszać ustami podczas występu… Żadna i w ogóle to nie honorowe. Uważam,że jak coś się śpiewa to idzie się z tym na scenę a nie zostawia się w studio czy w domu zależy gdzie nagrywamy.

A może nie w maju a w sierpniu w miejscu gdzie naprawdę… to było coś.He he  ;-)  Czas pokaże. W czerwcu nagrywam kolejne utwory,gdzie już z nowym sprzętem myślę wokal będzie już w pełni 100 % mnie.

Teraz skupię się głównie na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Religijnej i na utworze własnym „Nasz papież” oraz będę śpiewał jakiś cover. W internecie ukaże się ten utwór myślę w sierpniu,wrześniu to będzie po festiwalu z jakieś dwa m-ce he he nastawienie mam na niego bojowe jak powtórzę ten sam sukces to będzie nice :-) 

Przesłanie mam jedno,bądźmy sobą i pokazujmy siebie i nie chowajmy tego :-) 

Pozdrawiam i zapraszam do wysłuchania 

 
Brak komentarzy

Napisane przez w kategorii blog, koncert, konkurs, marzenia, muzyka, śpiew, życie

 

Tags: , , , , ,

Dodaj komentarz