RSS
 

Są sukcesy,więc trzeba chwalić się :D

23 lut

Witam serdecznie :-) Jak dni mijają ? Ciekawe komu przyznane zostaną Oskary. Cóż rano wszystko będzie jasne.Bądź kto chce może oglądać do rana ;-)

Już bardzo niedługo przedsmak mojej pracy będzie znany.Przed swoimi utworami pojawi się jeden cover „Titanium” jak wiemy śpiewa go Sia. Więc dziwne to może się wydawać,że będę to śpiewał.

Jest już muzyka.Bardzo oryginalna w tym aspekcie nie będzie jakiś przeróbek,sposób śpiewania będzie inny.Będzie również dynamiczny,gdyż tego wymaga ta piosenka ale zostanie wprowadzony element spokoju. Dlaczego ta piosenka to wbrew zasadzie,że mężczyzna nie powinien wykonywać piosenek kobiecych ze względu na skalę a kto zna oryginał wie,że moc naprawdę jest.

Sam jestem wyznawcą tej zasady.Jednakże robię to bo piosenkę lubię,bo chcę pokazać,że jest to do zrobienia i by każdy wiedział,że nie każdy ma możliwości i skalę lecz każdą piosenkę da się zaśpiewać jeśli tylko znajdzie się sposób. Zawsze można to jakoś obejść.

Wierzmy w siebie.W to co mamy i udoskonalajmy.O to chodzi :-) 

A teraz czas się chwalić.Już nie długo poza trzema piosenkami,gdzie toczy się praca,pojawi się sześć utworów,które napisałem dla… no tu poczekam do ukazania się piosenek w sieci.Obecnie trwa nagrywanie w studio,więc już niedługo będzie można je usłyszeć. To ogromny sukces jaki odnoszę jako tekściarz,bardzo się cieszę,bo uznanie tekściarzy przełożyło się na zlecenia muzyków,wokalistów na napisanie tekstów.

Nagrywam piosenki własne,dziękuję producentom za przygotowanie utworów dla mnie,za to,że jest to muzyka,którą ja chcę. Napisałem teksty i czekam na efekty i życzę sobie i wykonawcom aby cieszyli się sukcesem,trafiły do jak największej liczby odbiorców.

Teraz jeszcze występy .. Oby było ich jeszcze więcej jak w ubiegłym roku. Życzę wszystkim udanego tygodnia.Wszystkiego dobrego,pozdrawiam :-)

Profil

 

http://youtu.be/Tq8b_vmLH3s  ”Wartość miłości”

„Kiedy widzisz,że coś się udaje,masz motywację by dźwigać ciężary,które dla innych wydają się nie do uniesienia”

(2014) Patryk Singer

 
Brak komentarzy

Napisane przez w kategorii blog, koncert, konkurs, marzenia, muzyka, śpiew, wiersze

 

Tags: , , , , , ,

Dodaj komentarz